O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu

_

Galeria

Kategoria:
Lokalne atrakcje turystyczne
Miejsce przyjazne turystycznie:
tak
Telefon:
+48 18 266 21 32
Strona www:
Adres:
Ul. Kolejowa 164, 34-400 Nowy Targ

Opis

Będąc w Nowym Targu nie można nie skorzystać z atrakcyjnej oferty kulturalnej stolicy Podhala, o którą solidnie dba Miejski Ośrodek Kultury. To nie tylko liczne koncerty, spektakle, wystawy, spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty, ale także wyjątkowe obiekty znajdujące się na Szlaku wokół Tatr: Muzeum Podhalańskie, zabytkowa Wieża Wodna służąca dawniej do obsługi kolei parowej oraz Muzeum Drukarstwa, w którym znajduje się unikatowa maszyna drukarska z połowy XIX w.

sekretariat@mok.nowytarg.pl

https://www.facebook.com/moknowytarg/


 Udogodnienia

Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^