O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Sklep i serwis rowerowy Sawera

_

Galeria

Kategoria:
Serwisy rowerowe
Miejsce przyjazne turystycznie:
tak
Telefon:
+48 18 266 71 39 +48 503 359 172
Strona www:
Adres:
ul. Waksmundzka 9, 34-400 Nowy Targ

Opis

Dobrze wyposażony sklep rowerowy w centrum Nowego Targu. Znajdziecie w nim duży wybór rowerów, części i strojów rowerowych – zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych kolarzy. Właściciel Łukasz zawsze służy fachową radą przy wyborze sprzętu. Przy sklepie działa polecany przez mieszkańców serwis rowerowy, które….zimą zamieniają się w sklep i serwis narciarski! Punkt jako jedyny w regionie posiada Certyfikat Shimano Service Center, który jest gwarancją profesjonalnego serwisu osprzętu Shimano przez wyszkolonych i wyspecjalizowanych w tym celu mechaników rowerowych.

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 9.00 - 17.00

sobota: 9.00-13.00

Uwaga: poza sezonem rowerowym godziny otwarcia ulegają zmianie!

 

mersaw@wp.pl

sklep@sawera-bike.pl

https://pl-pl.facebook.com/saweranowytarg

Udogodnienia

Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^