O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Oberża pod Różą

_

Galeria

Kategoria:
Baza noclegowa
Miejsce przyjazne turystycznie:
tak
Telefon:
+48 18 264 05 26
Adres:
ul. Sikorskiego 20, 34-400 Nowy Targ

Opis

Położona bezpośrednio przy trasie Szlaku nad brzegiem potoku Biały Dunajec Oberża oferuje gościom domową atmosferę i niezapomniane widoki na Tatry i Gorce. Obiekt dysponujący bezpłatnym parkingiem i rowerami dla gości stanowi świetną bazę wypadową na Szlak wokół Tatr. Znajdująca się w obiekcie restauracja serwuje m.in. pyszne dania kuchni polskiej i włoskiej. W cenie noclegu wliczony jest bezpłatny wstęp na siłownię i do jednego z największych na Podhalu klubu fitness. Rowerzysta chcący skorzystać z usługi przygotowania lunch pakiet lub pralni zewnętrznej musi liczyć się z dodatkową opłatą.

Godziny otwarcia:

poniedziałek-niedziela: 10.30 - 23.00

recepcja:24/7

pizzeria (dowóz): 12.00 – 22.00

 


oberzapodroza@o2.pl

https://pl-pl.facebook.com/OberzaPodRoza.NowyTarg

Udogodnienia

Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^