O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Restauracja Oberża pod Różą

_

Galeria

Kategoria:
Gastronomia
Miejsce przyjazne turystycznie:
tak
Telefon:
+48 18 264 05 26
Adres:
ul. Sikorskiego 20, 34-400 Nowy Targ

Opis

Restauracja położona jest bezpośrednio przy trasie Szlaku wokół Tatr. Szef kuchni specjalizuje się w kuchni polskiej i włoskiej. Serwowaną w tej restauracji pizzę przygotowaną na prawdziwym włoskim cieście doceni nawet najbardziej wymagający klient! Gościom udostępniany jest taras widokowy z piękną panoramą Tatr. Dla najmłodszych przygotowano kącik zabaw.

Godziny otwarcia:

poniedziałek-niedziela: 10.30 - 23.00

pizzeria (dowóz): 12.00 – 22.00

 


oberzapodroza@o2.pl

https://pl-pl.facebook.com/OberzaPodRoza.NowyTarg

Udogodnienia

Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^