O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Restauracja Absynt

_

Galeria

Kategoria:
Gastronomia
Miejsce przyjazne turystycznie:
tak
Telefon:
+48 662 468 486
Adres:
ul. Zachemskiego 5, 34-400 Nowy Targ

Opis

Mieszcząca się zaledwie kilometr od trasy Szlaku wokół Tatr Restauracja Absynt swoimi daniami i smakiem zachwyciła samą Magdę Gessler! Krótka sezonowa karta zawierająca dania kuchni polskiej i międzynarodowej to gwarancja świeżości i jakości. W menu zawsze można znaleźć zarówno nieoczywiste na pierwszy rzut oka połączenia, jak np. deser lodowy z oscypkiem i bundzem, jak i tradycyjnego schabowego podawanego w niedzielne popołudnie. Nie rozczaruje Was również niespotykane wnętrze tego lokalu. Duszą tego miejsca są właściciele - on – menadżer z pasją i ona – szef kuchni ze smakiem, którzy od 2009 r. tworzą to wyjątkowe miejsce na mapie kulinarnej Polski. Zamawiając Absynt w rytuale ognia lub wody można odkryć historię tego magicznego trunku – o której niezwykle ciekawie opowie Wam właściciel – pan Artur. Restauracja przyjazna dla rodzin z dziećmi.

Godziny otwarcia:

wtorek-niedziela: 12.00 - 22.00

 

absyntrestauracja@gmail.com

https://pl-pl.facebook.com/RestauracjaAbsynt

Udogodnienia

Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^