O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

KOZA U WOZA glamping ekoSPA sery kozie & wino

_

Galeria

Kategoria:
Baza noclegowa
Miejsce przyjazne turystycznie:
tak
Odległość od Szlaku:
1 km
Dostępność:
obiekt całoroczny
Telefon:
+48 730 900 145
Strona www:
Adres:
Ul. Ks. Kard. Karola Wojtyły 64, 34-434 Szlembark

Opis

… kozy karpackie, glamping, eko spa, zielona farma… - tak w czterech wyrażeniach można określić KOZĘ U WOZA. To miejsce niepowtarzalne i odrobinę ekskluzywne ulokowane w Szlembarku z dala od zgiełku i hałasu. KOZA U WOZA stanowi idealne miejsce jako baza wypadowa na Szlak wokół Tatr, Velo Dunajec, ścieżkę dookoła Jeziora Czorsztyńskiego czy narty. Rowerzyści są tu mile widziani, a właściciele zapraszają ich na więcej niż jeden nocleg. Gospodarstwo oferuje zakwaterowanie w zaprojektowanych w zgodzie z naturą i luksusowo wyposażonych drewnianych apartamentach SOUTH i NORTH z widokiem na panoramę Tatr. Gospodarze dopieszczają swoich gości na każdym kroku – przygotowując im m.in. wyjątkowe śniadania w postaci kosza śniadaniowego zawierającego naturalne, swojskie produkty, w tym także, sery kozie pochodzące właśnie z tego gospodarstwa. Po ciężkich wyprawach turystycznych goście mogą znaleźć w KOZIE U WOZA relaks w ogrodzie, na tarasie słonecznym, strefie fitness lub w eko spa z zewnętrzną sauną, schładzalnikiem i balią z ciepłą wodą z drewna cedrowego. Sercem tego miejsca są Gospodarze – przede wszystkim Pani Agnieszka i jej Tata, którzy dzięki swojej pasji, pracowitości i życzliwości do drugiego człowieka oraz zwierząt stworzyli miejsce, gdzie każdy poczuje się jak w domu. Przyjedź, zasmakuj, wypocznij.

Godziny otwarcia:

24/7

Uwaga! Gospodarze ograniczają możliwość wynajęcia apartamentów na 1 noc w trakcie sezonu wysokiego i weekendów. W sprawie możliwych terminów rezerwacji jednodniowego pobytu pytaj zawsze właścicieli.

 

info@kozauwoza.pl

https://pl-pl.facebook.com/mountainchaletwithTatrasviewinGorcenearZakopane/

Udogodnienia

Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^