O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Agroturystyka „U Krysi”

_

Galeria

Kategoria:
Baza noclegowa
Miejsce przyjazne turystycznie:
tak
Telefon:
+48 512289432
Strona www:
Adres:
Ul.Kantora 36 34-470 Czarny Dunajec

Opis

Dom wypoczynkowy "U Krysi " leży w malowniczej górskiej miejscowości u stóp Tatr, którą jest Czarny Dunajec. W pobliżu miejsca wypoczynku odnajdą Państwo miejsca, które są unikalne dla tego terenu. Znajdują się tutaj rozległe torfowiska zachwycające rzadkimi gatunkami fauny i flory, przepływa krystalicznie czysta rzeka czekająca na miłośników wędkarstwa. Czarny Dunajec dzięki swojemu położeniu (płaskowyż) odkrywa przed Państwem piękne widoki górskich szczytów oraz pozwala się cieszyć prawdziwym górskim czystym powietrzem. Goście, podczas urlopu spędzanego w Czarnym Dunajcu, mają również możliwość wypożyczenia rowerów, jazdy konnej (Ranczo Hajnos), wędkowania (można wyrobić jednodniową kartę wędkarską w kole PZW Czarny Dunajec). Zimą mają Państwo możliwość uprawiania narciarstwa zarówno na trasach biegowych jak i na licznych stokach narciarskich. Warto również skorzystać z nowo powstałego lodowiska w Czarnym Dunajcu, mieszczącego się w odległości 600m. Do wartych odwiedzenia atrakcji trzeba również zaliczyć nowo powstałe Chochołowskie Termy - miasteczko wodne.Chcąc uprzyjemnić Państwu spędzenie wolnego czasu, obiekt oferuje: przytulne i czyste: dwa pokoje-dwu i trzy osobowy z łazienkami, przytulne i czyste pokoje: cztero, trzy i dwuosobowe wraz z dwiema niezależnymi łazienkami z wanną i prysznicem, możliwość samodzielnego przygotowania posiłków lub zamówienia ich u gospodyni domowej. Przed domem mają Państwo do swojej dyspozycji duży ogród z miejscem do grillowania, gier i zabaw oraz miejsce do zaparkowania pojazdu. Dla wszystkich chcących poznać kulturę oraz rzemiosło góralskie gospodarze polecają wycieczki do "Żywego skansenu" w Chochołowie. Goście mogą posmakować oraz zakupić tradycyjne góralskie smakołyki.

kontakt@ukrysi.pl

Udogodnienia

Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^