O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Domek Pod Howyzem

_

Galeria

Kategoria:
Baza noclegowa
Miejsce przyjazne turystycznie:
tak
Telefon:
+48 603587594
Adres:
Ul.Nowa 38 34-442 Łapsze Niżne

Opis

„Domek pod Howyzem” to piętrowy, drewniany całoroczny domek położony na działce ok. 1,40 ha, bliźniaczo łączący w całość dwa domki. Oferujemy zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie. Każdy apartament posiada: łazienkę z kompletem ręczników i prysznic z hydromasażem oraz suszarka do włosów, aneks kuchenny wyposażony w naczynia i sztucce, kuchenkę mikrofalową, płytę indukcujną i lodówkę, w pokoju jest płaski telewizor 32 cale. Dla gości przygotowane są: duży parking ogrodzony z automatyczną bramą na pilota (dla kazdego apartamentu), plac zabaw dla dzieci (huśtawka, domek, piaskownica), Wi-Fi, zielony teren np. do gry w piłkę, altanka z grillem i możliwością grillowania, miejsce na ognisko, pergola z letnim grilem, grota solna.

Możliwość noclegu przez jedną noc za dodatkową opłatą.
 
recepcja@domekpodhowyzem.pl

Udogodnienia

Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^