O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Restauracja „Na szlaku”

_

Galeria

Kategoria:
Gastronomia
Miejsce przyjazne turystycznie:
tak
Telefon:
+48 885808780
Strona www:
Adres:
Ul. Kolejowa 165 34-400 Nowy Targ

Opis

W "Restauracji "Na szlaku" jest pysznie! A ponadto zdrowo i kolorowo. Kucharze korzystają w jak największej mierze z lokalnych produktów od sprawdzonych dostawców. Kucharze dbają też o to, aby serwowane w restauracji potrawy były pięknie podane, dzięki czemu posiłek u nas to uczta także dla oczu.

hotel@awinvest.pl
 
hb3h5@accor.com 
 

Udogodnienia

Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^