O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Zakolove - Nowoczesne Centrum Turystyczne

_
<
Kategoria:
Punkty informacji turystycznej
Telefon:
504 487 530
Strona www:
Adres:
Krupówki 30, 34-500 Zakopane

Opis

Nowoczesne centrum informacji turystycznej. Obsługa również w języku angielskim. Miejsce z dużym telebimem, na którym wyświetlane są przydatne informacje turystyczne. Makieta Tatr z zaznaczonymi szczytami. W miejscu można uzyskać rzetelne informacje na temat atrakcji turystycznych w Zakopanem i okolicach. Wszystko o co możne zapytać turysta w jednym miejscu. Jeżeli ktoś nie ma zaplanowanego wyjazdu, warto odwiedzić to miejsce w celu właściwego zagospodarowania urlopu.

Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^