O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Karcma u Borzanka

_

Galeria

<
Kategoria:
Gastronomia
Miejsce przyjazne turystycznie:
tak
Telefon:
+48 603331919
Strona www:
Adres:
Ul. Waksmundzka 105 34-400 Nowy Targ

Opis

Karczma, której historia sięga końca XVIII w., na Szlaku Architektury Drewnianej. Serwujemy kuchnię polską i regionalną. Dania na miejscu i na wynos. Dysponujemy 280 miejscami na 3 poziomach: poddasze, parter, piwnica. Na tyłach budynku znajduje się parking dla 20 samochodów, miejsce parkowania i napraw sprzętu dla rowerzystów, ogródek letni, bacówka, grill.

karcma@uborzanka.pl
Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^