O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Gmina Szaflary o ścieżkach rowerowych

Gmina Szaflary o ścieżkach rowerowych
Najlepszy koniec wakacji? Pogoda, dwa kółka i Szlak rowerowy wokół Tatr!

Udostępnij:
google plus mail

Czekają na Was nie tylko niepowtarzalne walory kulturowe i  przyrodnicze, ale także ciągle rozbudowująca się infrastruktura: wypożyczalnie i serwisy rowerowe, baza gastronomiczna i noclegowa.
A więc do dzieła-dzisiaj zaprasza Was do siebie Serce Podhala - Gmina Szaflary wraz z TVS. Kto się skusi?
Ps. …a wkrótce zaprezentujemy Wam pierwsze efekty budowy II etapu Szlaku wokół Tatr w Gminie Szaflary.
 
 
 
 
 

Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^