O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Wypożyczalnia rowerów „u Holka”

_

Galeria

Kategoria:
Wypożyczalnie rowerów
Miejsce przyjazne turystycznie:
tak
Telefon:
+48 690846701
Adres:
34-512 Witów 264a

Opis

Wypożyczalnia rowerów ,,u Holka” powstała w 2012 roku z pasji do jednośladów. Wpierw w kameralnym gronie, a później w większej grupie pokonywaliśmy kolejne km na rowerze zarówno w naszej okolicy, a także coraz dalej. Tak zrodził sie pomysł otwarcie jednej z pierwszych wypożyczalni rowerów na podhalu. Jest to doskonały rejon na aktywne spędzanie wolnego czasu. Tutaj każdy turysta może skorzystać z ogromnej ilości dróg i ścieżek rowerowych, dlatego proponujemy naszym klientom rowery najwyższej klasy. Pomogą one bezpiecznie i miło spędzić wolny czas. W wypożyczalni spotkacie sie Państwo z fachową i miłą obsługą. Każdy klient traktowany jest indywidualnie - właściciele starają się sprostać jego oczekiwaniom, aby był zadowolony i wrócił po kolejny rower. Wypożyczalnia jako jedyna w okolicy oferuje swoim klientom darmowe miejsca parkingowe. Oferuje ponadto dowóz sprzętu do klienta!

Dla użytkowników Szlaku wokół Tatr 10% rabatu na każdy rodzaj roweru przy wypożyczeniu całodniowym.
 
rowery.zakopane@gmail.com

Udogodnienia

Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^