O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Hotel ibis Styles Nowy Targ

_

Galeria

Kategoria:
Baza noclegowa
Miejsce przyjazne turystycznie:
tak
Telefon:
+48 885808780
Strona www:
Adres:
Ul. Kolejowa 165 34-400 Nowy Targ

Opis

Hotel IBIS STYLES Nowy Targ zlokalizowany jest w centrum historycznej, biznesowej i edukacyjnej stolicy Podhala w mieście Nowym Targu. Do dyspozycji Gości hotel oddaje106 nowoczesnych i komfortowych pokoi, 2 sale konferencyjne do spotkań biznesowych i szkoleń, największą na Podhalu salę bankietową o powierzchni 400 m2 do organizacji przyjęć dla 300 osób. Atutem hotelu jest wysoka jakość usług gwarantowana przez międzynarodową sieć Accor połączona z tradycyjną góralską gościnnością. W obiekcie znajdzie się restauracja, bar, strefa wellness z basenem, saunami i jacuzzi oraz ponad 400 m2 powierzchni konferencyjno-bankietowej. Tematem przewodnim obiektu jest hasło: „NA SZLAKU” gdyż to właśnie na Podhalu istnieje najstarszy znakowany szlak turystyczny. Skorzystaj z oferty hotelu, z którego masz blisko do czterech parków narodowych (Tatrzański, Pieniński, Babiogórski, Gorczański). Najważniejsze atrakcje regionu pod nosem (Spływ Dunajcem, ścieżki rowerowe, stacje narciarskie, termalne parki wodne). Dojazd do Hotelu Ibis Styles Nowy Targ jest łatwy a Ty oszczędzasz czas i nerwy, bo omijasz największe korki na Zakopiance.

Możliwość wyprania i wysuszenia odzieży jest odpłatna.
 
hotel@awinvest.pl
hb3h5@accor.com 
 

Udogodnienia

Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^