O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Aquapark Tatralandia

_
<
Kategoria:
Lokalne atrakcje turystyczne
Telefon:
+421 915 834 644
Strona www:
Adres:
Ráztocká 21 031 05 Liptovský Mikuláš Słowacja

Opis

Tatralandia to park rozrywki wodnej z zakwaterowaniem a jednocześnie jedyny park wodny, w którym można spróbować surfowania na dzikich falach Surf Waves Tatralandia. Usytuowany w regionie Liptów – z dużą ilością zabytków, swoistą kulturą ludową i folklorem, który otaczają największe słowackie góry – Tatry Wysokie i Niskie, Wielka i Mała Fatra, Góry Choczańskie. W sezonie letnim coś dla siebie znajdą mali i duzi w 14 basenach z morską, termalną i czystą wodą. Park posiada 28 zjeżdżalni i ślizgawek, liczne atrakcje, całodniowe programy z zespołem animatorów. W razie niepogody, pod przejrzystym dachem znajduje się całoroczny kompleks Tropical Paradise, w którym temperatura wody i powietrza nie spada poniżej 30 °C.

Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^