O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Termal Raj - Liptovský Ján

_
<
Kategoria:
Lokalne atrakcje turystyczne
Telefon:
+421 44/520 81 00
Adres:
032 03 Liptovský Ján - kúpele Słowacja

Opis

Termal Raj, to letnie kąpielisko termalne, które znajduje się na terenie hotelu SOREA Maj, w pięknym otoczeniu Niżnych Tatr, u wlotu Doliny Janskiej w Liptowskim Janie. Zmineralizowana i kwaśna woda o temperaturze 26 do 29 °C w 4 otwartych i 1 krytym basenie pochodzi bezpośrednio z termalnego źródła „Rudolf”. Miejsce to zapewnia wspaniały relaks w kąpielach zdrowotnych. Dla dzieci przewidziano ciekawe animacje. Nowością jest tutaj obecnie kąpiel morska – delikatna, aerozolowa w formie prysznica, inhalująca wodą morską.

Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^