O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Pensionat U Aleny

_
<
Kategoria:
Baza noclegowa
Telefon:
+421 905 227 282
Adres:
Ždiar 158, 059 55 Ždiar, Słowacja

Opis

U Aleny - obiekt Penzión U Aleny położony jest w Zdziarze. W ofercie wspólny salon, bezpłatne WiFi, a także zakwaterowanie z aneksem kuchennym i kuchenką mikrofalową, łazienką oraz telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Ogród i taras do dyspozycji gości. W niedużej odległości od obiektu (7 km) znajduje się Jaskinia Bielska. Codziennie rano na miejscu serwowane jest śniadanie kontynentalne lub w formie bufetu. Okolica stwarza dogodne warunki dla miłośników turystyki rowerowej.

Pozostałe
Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^