O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Kwatera prywatna Lukáš

_
<
Kategoria:
Baza noclegowa
Telefon:
+421 908 874 567
Adres:
Ždiar 199, 059 55 Ždiar, Słowacja

Opis

Kwatera prywatna Lukáš - Ždiar 199, Ždiar; Obiekt Privát Lukáš jest usytuowany w centrum miejscowości Zdziar, w otoczeniu Parku Narodowego Tatr Wschodnich. Ten dom wakacyjny jest położony w cichej okolicy, w pobliżu tras narciarskich i szlaków turystycznych w Tatrach Bielskich. Do dyspozycji Gości jest ogród ze sprzętem do grillowania. Obiekt Privát Lukáš oferuje 3 sypialnie, 3 łazienki z prysznicem, wspólny salon z kominkiem, część wypoczynkową i dobrze wyposażoną kuchnię. W kwaterze znajduje się także telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz WiFi i parking w cenie noclegu.

Pozostałe
Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^