O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Victoria- Domek do wynajęcia - Dursztyn

_
<
Kategoria:
Baza noclegowa
Telefon:
697 727 076
Strona www:
Adres:
ul. Cicha 10 34-433 Dursztyn Polska

Opis

Cały dom przeznaczony jest do dyspozycji gości. Zmieści się w nim nawet 13 osób. Do dyspozycji: dobrze wyposażona kuchnia, aneks kuchenny, duży salon z kominkiem oraz nowoczesne łazienki. Wewnątrz domu znajduje się 5 pokoi (2 i 3-osobowych) z TV i wi-fi. Dodatkową atrakcją jest możliwość korzystania ze sprzętu sportowego. Na terenie posesji znajduje się ogród z placem zabaw dla dzieci, piaskownicą, trampoliną, miejscem ogniskowym, grillem oraz parking.

Pozostałe
Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^