O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Pensjonat Widok

_

Galeria

<
Kategoria:
Baza noclegowa
Miejsce przyjazne turystycznie:
tak
Telefon:
+48504479442
Adres:
Ul. Na Studzionki 30 34-434 Szlembark

Opis

Agroturystyka z przepięknym widokiem na Tatry, Pieniny, Gorce i Jezioro Czorsztyńskie. Obiekt położony jest z dala od innych domostw.Przebywając tu odpoczniesz i naładujesz akumulatory. Wystarczy wyjść na balkon a wszystkie te widoki będą twoje.... Jeśli po kilku dniach patrzenia na sielskie widoki zapragniesz przygód- możesz zwiedzać Zamek w Nidzicy i lub Czorsztnie , unikalną sakralną drewnianą architekturę lub wybrać się na górską wycieczkę w Gorce czy Tatry i wiele innych miejsc okolica obfituje w atrakcje.

widokpensjonat30@gmail.com; widokpensjonat@gmail.com


Pozostałe
Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^