O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Hotel *** GORCE

_

Galeria

<
Kategoria:
Baza noclegowa
Miejsce przyjazne turystycznie:
tak
Odległość od Szlaku:
0,5 km
Dostępność:
obiekt całoroczny
Telefon:
+48 18 266 26 21 +48 539 957 716
Adres:
Al. Tysiąclecia 74, 34-400 Nowy Targ

Opis

Hotel***Gorce położony w centrum Nowego Targu w pobliżu Szlaku wokół Tatr jest właśnie dla Ciebie! To świetne miejsce na całoroczną bazę noclegową – latem na wycieczki rowerowe, zimą na narty biegowe. Dysponując własną bazą sportową (m.in. hala sportowa, boisko wielofunkcyjne i piłkarskie, korty, bieżnie, siłownia, klub fitness, pływalnia, hala lodowa, stadion piłkarski) obiekt specjalizuje się w obsłudze grup zorganizowanych do 50 osób w tym kadr sportowych. Przy hotelu działa restauracja. Do dyspozycji gości jest również bezpłatny parking oraz przechowalnia bagażu.

Godziny otwarcia:

hotel: 24/7

kompleks sportowy: 7.00-23.00

  

hotel@mcsir.nowytarg.pl

gorce@mcsir.nowytarg.pl

https://pl-pl.facebook.com/MCSiR.Nowy.Targ/

 

Pozostałe
Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^