O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Domek Goralská Drevenica

_
<
Kategoria:
Baza noclegowa
Telefon:
+421 904 196 353
Adres:
Osturňa 18, 059 79 Osturňa, Słowacja

Opis

Domek Goralská Drevenica - Osturňa 18, Osturňa - Domek Goralská Drevenica szczyci się wspaniałymi widokami na góry i znajduje się w samym sercu miejscowości Osturňa. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking prywatny. Domek oferuje 5 sypialni, kuchnię, telewizor z płaskim ekranem, część wypoczynkową oraz łazienkę. Do dyspozycji Gości jest sprzęt do grillowania. W okolicy panują doskonałe warunki do jazdy na nartach.

Pozostałe
Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^