O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Willa Uroki Spisza - Łapsze Niżne

_
<
Kategoria:
Baza noclegowa
Telefon:
693 459 796
Adres:
Długa 17A, 34-442 Łapsze Niżne

Opis

Obiekt Willa Uroki Spisza oferuje bezpłatne WiFi oraz ogród. Na miejscu do dyspozycji gości jest bezpłatny prywatny parking. Wszystkie apartamenty wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Niektóre z nich mieszczą również część wypoczynkową i/lub jadalnię. W każdym apartamencie znajduje się ponadto aneks kuchenny z lodówką, płytą kuchenną i czajnikiem.Na miejscu można bezpłatnie wypożyczyć rowery, a w okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej.

Pozostałe
Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^