O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Penzión Reduta - Oravský Podzámok

_
<
Kategoria:
Baza noclegowa
Telefon:
+421 907 330 513
Adres:
Oravský Podzámok 105 027 41 Oravský Podzámok Słowacja

Opis

Obiekt Penzión Reduta w miejscowości Zamki Orawskie oferuje pokoje z łazienkami i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Pokoje wyposażone są w telewizory z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, szafy i biurka. Obiekt oferuje bezpłatne WiFi. Goście mogą korzystać ze sprzętu do grillowania i aneksu kuchennego. W obiekcie codziennie rano oferowane jest śniadanie kontynentalne. Obiekt Penzión Reduta dysponuje również tarasem. W okolicy panują dogodne warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym jazdy rowerowej i narciarstwa.

Pozostałe
Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^