O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Hotel *** SOREA MÁJ - Liptovský Ján

_
<
Kategoria:
Baza noclegowa
Telefon:
+421 44/520 81 00
Adres:
Jánska dolina, 032 03 Liptovský Ján - kúpele, Słowacja

Opis

Hotel Sorea Maj w Liptowskim Janie to hotel, na terenie którego znajduje się kąpielisko Termal Raj. Pokoje hotelowe wyposażone są w łazienkę i balkon. Większość pokoi oferuje dodatkową przestrzeń na odpoczynek i relaks w trakcie pobytu. Dla małych gości - łóżeczka dziecięce. W łazienkach do użytku gości jest suszarka do włosów. Goście skorzystać mogą z restauracji, kawiarni, baru, pokoju zabaw dla dzieci i opieki nad dziećmi. Wi-Fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych zapewnia stały dostęp do sieci. W obrębie hotelu znajduje się malowniczy ogród i plac zabaw. Goście przybywający własnym autem skorzystać mogą z parkingu. Przejażdżki rowerowe są doskonałym sposobem na poznanie okolicy. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia rowerów (odpłatnie).


Pozostałe
Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^