O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Penzión Lydia

_
<
Kategoria:
Baza noclegowa
Telefon:
+421 949 325 314
Adres:
Revolučná 157/6 031 01 Liptovský Mikuláš-Liptovská Ondrasová-Liptovský Mikuláš Słowacja

Opis

Pensjonat LYDIA to samodzielny dom, położony w pobliżu Tatralandii (2,5 km) oraz w pobliżu przystanku SKIBUSU do Jasnej (300m). Niedaleko jest także do centrum miasta Liptovský Mikuláš i do dworca autobusowego (ok 300 m). Dom dysponuje pokojami z łazienkami: 2. piętro - 1/4 + kuchnia + łazienka + WC, 2. piętro - 1/3 + 1/2 + kuchnia + łazienka + WC, 1. piętro - 1/4 + 1/3 + kuchynka + łazienka + WC, parter - 1/3 + 1/2 + kuchnia + łazienka + WC, pomiędzy pokojami jest przejście. W kuchni znajduje się el. płyta, elek. czajnik, lodówka, naczynia ( garnki, talerze, kubki, sztućce). W pokoju jest TV SAT. W ogrodzie są dla dzieci dwie trampoliny oraz 2 huśtawki, w lecie można się kąpać w basenie, skorzystać z grilla oraz odpocząć na leżakach.

Pozostałe
Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^