O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Domek Sówka - Dursztyn

_
<
Kategoria:
Baza noclegowa
Telefon:
605 099 885
Adres:
Długa 85 34-433 Dursztyn Polska

Opis

Domek drewniany, w stylu góralskim, z kominkiem, wyposażony w kuchenkę mikrofalową, czajnik bezprzewodowy, TV, radio, sztućce, naczynia. Na terenie obiektu parking. Obiekt jest ogrodzony. Na jego terenie znajduje się altana ogrodowa z możliwością grillowania. Domek położony w bezpośrednim sąsiedztwie Szlaku Rowerowego Wokół Tatr. Wspaniała baza wypadowa na rowerowe trasy widokowe.

Pozostałe
Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^