O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Chata Halniaczek - Łapsze Niżne

_
<
Kategoria:
Baza noclegowa
Telefon:
601 321 036
Strona www:
Adres:
Potok 31, 34-442 Łapsze Niżne

Opis

Chata Halniaczek to drewniany domek położony w Łapszach Niżnych. Domek pomieści nawet 12 osób, dlatego jest odpowiedni miejscem dla rodzin z dziećmi jak i grupy znajomych. Chata jest doskonała do wypoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu, w otoczeniu urokliwych pienińskich krajobrazów. Obiekt położony jest nad samym strumykiem, na skraju lasu. Dzięki swojej lokalizacji stanowi świetną bazę wypadową na rowery, spacery, wspinaczkę czy zwiedzanie.

Pozostałe
Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^