O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Penzion U nás - Oravský Podzámok

_
<
Kategoria:
Baza noclegowa
Telefon:
+421 908 937 725
Adres:
Oravský Podzámok 113, 027 41 Zamki Orawskie, Słowacja

Opis

Obiekt Penzión U nás zapewnia zakwaterowanie w miejscowości Oravský Podzámok. W ofercie bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach oraz możliwość przyjazdu ze zwierzęciem. Pokoje z łazienkami, wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Wszystkie dysponują aneksem kuchennym. Do dyspozycji Gości jest w nich także czajnik elektryczny. Na terenie pensjonatu można pograć w tenisa stołowego, a okolica cieszy się popularnością wśród miłośników narciarstwa i jazdy konnej.

Pozostałe
Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^