O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Chata Osturňa

_
<
Kategoria:
Baza noclegowa
Telefon:
+421 949 263 962
Adres:
Osturňa 66, 059 79 Osturňa, Słowacja

Opis

Chata Osturňa - obiekt „Osturňa Chata” jest położony w miejscowości Osturnia. Na miejscu do dyspozycji Gości jest ogród i bezpłatne WiFi. Domek obejmuje kuchnię wyposażoną w zmywarkę, piekarnik i ekspres do kawy. Znajduje się w nim także telewizor z płaskim ekranem. Do dyspozycji Gości jest sprzęt do grillowania. Na miejscu można pograć w kręgle.

Pozostałe
Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^