O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Kawiarnia Rancho Lot - Nowy Targ

_
<
Kategoria:
Baza noclegowa
Telefon:
609555194
Strona www:
Adres:
Lotników 2 34-400 Nowy Targ Polska

Opis

Kompleks Rekreacyjno -Wypoczynkowy Rancho Lot jest położone w jednym z najbardziej malowniczych i cichych zakątków Nowego Targu. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Biały Dunajec oraz Torfowiskowego Rezerwatu przyrody "Bór na Czerwonem", tuż przy ścieżce edukacyjno-przyrodniczej oraz w sąsiedztwie Szlaku Rowerowego Wokół Tatr. Kompleks wypoczynkowy stanowi nowo otwarty GRILL- BAR w drewnianej, stylowej chałupie. Bazę noclegową stanowi pięć domków campingowych po 8- 10 osób każdy. Jest tu również plac namiotowy, kort tenisowy i plac zabaw dla dzieci. Rancho Lot stanowi doskonałą bazę wypadową dla wycieczek na trasach spacerowych, rowerowych oraz turystycznych. Okoliczne tereny są świetnym miejscem latem do uprawiania nordic walking a zimą do biegania na nartach. W okolicy znajduje się wiele interesujących miejsc. W sąsiedztwie (300 m) znajduje się Aeroklub Lotnisko Nowy Targ oferujący lot samolotem lub szybowcem oraz skok na spadochronie.

Pozostałe
Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^