O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Pokoje gościnne Arenda

_

Galeria

<
Kategoria:
Baza noclegowa
Miejsce przyjazne turystycznie:
tak
Telefon:
+48 604725281
Adres:
ul. 3 Maja 176 34-441 Niedzica

Opis

Obiekt Arenda usytuowany jest w Niedzicy, nieopodal Szlaku rowerowego wokół Tatr. Obiekt jest skategoryzowany przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej i posiada dwa słoneczka. Dysponuje 4 pokojami i 1 samodzielną jednostką mieszkaniową. Do dyspozycji gości dostępny jest aneks kuchenny, parking, grill, altany, plac zabaw.

Nocleg przez jedną noc za dodatkową opłatą.
 
noclegiarenda@gmail.com
Pozostałe
Aktualności
Szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach naboru do systemu Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr
W dniu 29.12.2020 r. zorganizowane zostało szkolenie on-line dla osób zarządzających obiektami, które uzyskały certyfikaty w ramach II naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych na Szlaku wokół Tatr.
Jedyna w swoim rodzaju instalacja na przejściu granicznym Chochołów – Sucha Hora
Na polsko-słowackiej granicy Chochołów-Sucha Hora bezpośrednio na ścieżce rowerowej Szlaku wokół Tatr, która przecina tę granicę (obok wiaty i miejsca odpoczynku dla rowerzystów) powstała specjalna instalacja podkreślająca, że właśnie tutaj, w tym miejscu Małopolski przekraczamy na rowerach granicę państwa.
Oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr!
W ramach realizowanego przez EUWT TATRY w 2020 r. działania wykonano oznakowanie uzupełniające na Szlaku wokół Tatr.
^